B2B Konferencen er tilbage
Dansk Erhvervs B2B-konference er tilbage i sin oprindelige form - og vi glæder os!
En hel dag dedikeret til B2B med fokus på digital forretningsudvikling.
Danske B2B-virksomheder står midt i en transformation, hvor kundernes forventninger, nye teknologier og stigende konkurrence stiller helt nye krav. Og hvor strategisk retning, ledelsesopbakning og organisatorisk erfaring er afgørende faktorer, hvis ambitionerne skal indfries.
Den 19. marts bliver det og meget mere sat i perspektiv på de tre scener af et stærkt line up af talere, herunder vores egen Casper Stendal.
Vi har teamet op med vores gode venner fra Struct, så kig forbi vores stand til en snak om Struct PIM og Umbraco som fundament for din digitale forretning - eller bare B2B over en kop kaffe.
Der plejer at være rift om billetterne, så skynd dig at sikre din.
Konferencen er afholdt
Hvordan styrker du din digitale forretning med Umbraco som composable platform – og gør den til en reel strategisk fordel? Kom med til en formiddag, hvor vi sammen med Umbraco og tre stærke casestories stiller skarpt på netop dét.
Læs mere
Sammen med Umbraco inviterer vi til et hands-on hackathon i Odense. Kom med, når vi sammen kaster os ud i at bygge Umbraco packages - med AI som en naturlig del af værktøjskassen.
Læs mere
Sammen med BioMar har vi haft fornøjelsen af at replatforme deres digitale setup. Resultatet er en agil og skalerbar platform, der giver BioMar et fleksibelt og fremtidssikret digitalt fundament.
Læs mere
Giv Ina et kald
eller send hende en mail
Ecreo
Stærmosegårdsvej 8
5230 Odense M
+45 70 23 71 71
info@ecreo.dk
CVR 30 70 82 53
Eksklusiv markedsanalyse