Det største danskejede bageri, Kohberg, har lanceret nyt digitalt univers, der matcher deres kvalitet og passion for godt håndværk
Kohberg er live med nyt digitalt univers!
I tæt samarbejde med Nørgård Mikkelsen, der står bag det komplette re-design, har vi stået for udvikling og implementering – alt sammen baseret på Umbraco, der giver løsningen et stort performanceløft.
Med det nye website skaber Kohberg en ensartet og lækker kundeoplevelse og har samtidig fået et effektivt salgsværktøj, der vil kunne understøtte og styrke deres salgsindsats.
Tak for endnu et godt og tæt samarbejde.
Tjek Kohbergs nye digitale univers ud
Ny digital platform til H.C. Andersen Festivals er skabt til at håndtere det digitale rykind fra festivalernes mange tusinde gæster.
Læs mereTil efteråret får vi nye rammer i Tech Town Odense. Flere kvadratmeter, mere luft, de samme gode naboer – og vigtigst af alt, bliver alle kollegaer igen samlet i et stort kontor.
Læs mereTil Tech Town Odenses masterclass stiller Casper og et hold af talere skarpt på de greb, som B2B-virksomheder skal mestre for ikke at tabe terræn i en stadig mere digitaliseret købssituation.
Læs mereGiv Martin et kald
eller send ham en mail
Ecreo
Stærmosegårdsvej 8
5230 Odense M
+45 70 23 71 71
info@ecreo.dk
CVR 30 70 82 53