NYHED

Nyt digitalt univers til Kohberg

2 januar 2024

Det største danskejede bageri, Kohberg, har lanceret nyt digitalt univers, der matcher deres kvalitet og passion for godt håndværk

Kohberg er live med nyt digitalt univers! 

I tæt samarbejde med Nørgård Mikkelsen, der står bag det komplette re-design, har vi stået for udvikling og implementering – alt sammen baseret på Umbraco, der giver løsningen et stort performanceløft. 

Med det nye website skaber Kohberg en ensartet og lækker kundeoplevelse og har samtidig fået et effektivt salgsværktøj, der vil kunne understøtte og styrke deres salgsindsats.  

Tak for endnu et godt og tæt samarbejde.

Tjek Kohbergs nye digitale univers ud

 

Seneste nyheder
Børsen Gazelle 2025
NYHED Børsen Gazelle 2025

Ecreo har for fjerde gang fået æren af den fine titel som Børsen Gazelle. En ære, der går direkte videre til alle kollegaer - for uden jer, ingen gazellespring.

Læs mere
Hos BG Byggros spirer innovationen - nu også på facaderne
NYHED Hos BG Byggros spirer innovationen - nu også på facaderne

I tæt samarbejde med BG Byggros har vi haft fornøjelsen af at designe og udvikle deres nye inspirationsunivers VERTICAL - et levende, grønt facadesystem, der forener natur og arkitektur.

Læs mere
Ny Umbraco platform til VandCenter Syd
NYHED Ny Umbraco platform til VandCenter Syd

På baggrund af besøgsstatistik, indsigter fra AI-chatbot og kvalitative interviews med kunder og kunderådgivere har vi udviklet en ny digital platform til VandCenter Syd.

Læs mere
Martin 3
Skal vi styrke din digitale forretning?
Martin er altid klar på en indledende snak med fokus på at styrke din forretning.

Giv Martin et kald

eller send ham en mail

Partnerskaber
Kundeportaler og e-handel baseret på
Din strategiske udviklingspartner

Ecreo

Stærmosegårdsvej 8

5230 Odense M

+45 70 23 71 71

info@ecreo.dk

CVR 30 70 82 53