Ecreo er nomineret til EY Entrepreneur of the Year for andet år i træk
Vi er vilde med at få besøg på kontoret.
Især når EY kigger forbi for at fortælle, at vi for andet år i træk er nomineret til EY Entrepreneur of the Year.
Tusind tak til EY for den flotte anerkendelse og til Micklas Jørgensen, Allan Lyhr Larsen og Louise Greve for besøget og de fine ord.
EY Entrepreneur of the Year er en af verdens mest anerkendte vækstskaberkonkurrencer. Den hylder ikke kun stærke økonomiske resultater men også virksomheders ledelse, kultur og samfundsmæssige engagement. Og netop de værdier er de vigtigste for os.
For uden vores fantastiske kollegaer, der dagligt udvikler sig som ét team og skaber ambitiøse løsninger i tæt samarbejde med vores kunder, var det ikke muligt. Tak for jer ❤️
En anerkendelse, vi er stolte af, og som går direkte videre til de sejeste kollegaer! For den er først og fremmest et bevis på den indsats og det engagement, som de lægger i platformen og Umbracos community.
Læs mere
Kom med til årets største B2B konference og bliv inspireret. Vi har teamet op med gode venner fra Struct, så kig forbi vores stand til en snak om Struct PIM og Umbraco som fundament for din digitale forretning.
Læs mere
Vi er udnævnt til Struct PIM Preferred Partner - en placering på øverste partnerniveau, som vi er stolte af at indtage for andet år i træk.
Læs mere
Giv Casper et kald
eller send ham en mail
Ecreo
Stærmosegårdsvej 8
5230 Odense M
+45 70 23 71 71
info@ecreo.dk
CVR 30 70 82 53
Eksklusiv markedsanalyse